Про мене

Я звичайна людина, яка любить життя, природу і подорожі.
А також я дружина, мама підлітка і професіонал своєї справи

Мій шлях

Родом я із західної України, але моя юність пройшла в Балканських країнах, тому з ними у мене пов’язано багато щасливих моментів і приємних спогадів та асоціацій.
Більшу частину свого дорослого життя я провела в Києві, встигла попрацювати в поліції, в загальноосвітній школі, в приватній школі вокалу. За першрю освітою я викладач вокалу і дуже люблю цю спеціальність.

В психологію я прийшла після 30-ти років. Спершу була особиста терапія, найбільше мене тривожив мій фізичний стан бо в 20 років із здорової та повної життя дівчини я почала перетворюватися в хвору, скручену, слабку і нещасливу людину. Психотравми, складні відносини з батьками, помилкові переконання, емоційне насилля над собою довело мене до ревматоїдного артриту та як наслідок, до заміни стегнового суглобу.
Якби я не почала з цим щось робити, страшно подумати де б я була зараз, враховуючи те агресивне лікування, яке пропонує традиційна медицина.

Спершу я шукала відповіді в езотериці, але поступово дійшла до гіпнозу та психотерапії.
Після того як я отримала успішні результати, я вирішила що також повинна допомагати людям повертати їм енергію і радість життя., тому пішла на підвищення кваліфікації в московському університеті НИИДПО, та здобула кваліфікацію “Практичний психолог, психолог-психотерапевт”, в Сербії я закінчила навчання по регресивному гіпнозу та сучасній психосоматиці згідно Нової Німецької Медицини. також я регулярно проходжу навчання та курси для підвищення своєї ефективності.
прийоми із Гештальт Терапії, Символ Драми, НЛП, Психоаналізу та Емоційно-образної терапії.
Завдяки цьому, результату можна досягти всього за кілька сесій.

Я звичайна людина, яка любить життя, природу і подорожі.
А також я дружина, мама підлітка і професіонал своєї справи.
У мене 2 вищі освіти, музична та психологічна.
Останні кілька років я здебільшого працюю в режимі онлайн, тому можу працювати з будь якого куточку світу не відмовляючи собі в подорожах

Запишіться на безкоштовну 15-ти хвилинну консультацію.
Дана пропозиція діє лише для першого знайомства.

Мої соціальні мережі

Підпишіться та будьте в курсі новин та нових публікацій

Мій Instagram
Мій TikTok
Мій YouTube
Miй Telegram

Ти така ж людина як і інші, а значить, що ти можеш все так само, як і інші.
Наступне питання – чи хочеш ти так само, а чи готовий вже знайти щось своє власне!